Zásady ochrany soukromí

Tyto zásady se vztahují na praktické dodržování práva na soukromí z hlediska ochrany osobních údajů v souvislosti s těmito webovými stránkami. Nepřebíráme však odpovědnost za obsah a praktické uplatňování ochrany soukromí na jiných webových stránkách, na které na našich stránkách odkazujeme. Odkazy na jiné stránky nejsou skryté; jsou označeny tak, aby bylo zřejmé, že jde o externí linky.

Všeobecná pravidla

Plně respektujeme Vaše právo na soukromí a neshromažďuje žádné osobní údaje o Vás, pokud jste k tomu nedal(a) prokazatelný souhlas.

Neshromažďujeme žádné údaje, které by mohly identifikovat návštěvníky těchto webových stránek. To se však netýká informací, které sdělujete dobrovolně, například prostřednictvím e-mailu. Při zpracování osobních údajů dbáme na dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení a důvěrnosti zaručující soulad s obecným nařízením EU GDPR.

Shromažďování a použití údajů

Náš poskytovatel připojení k internetu, který zaznamenává údaje na vlastní zodpovědnost, a který je vázán v tomto ohledu předpisy o důvěrnosti, nesmí zpřístupnit příslušné technické informace o návštěvnících jednotlivých webových stránek, pokud mu zpřístupnění určitých informací neukládá zákon.

Když prohlížíte nebo stahujete obsah našich webových stránek, neshromažďujeme a neukládáme žádné informace. Nepoužíváme cookies za účelem získání informací o uživatelích.

Změna údajů vyhrazena. Aktualizováno dne: 19.10.2020

Hashtagy:

#CyberSecurity
#KyberSoutez
#BudKyber