Kalendář akcí

Seznam akcí níže obsahuje jak akce námi organizované, tak i akce a aktivity, které dle našeho úsudku stojí za pozornost.

Datum
Název akce
Místo konání
říjen 2019

European Cyber Security Month

Měsíc kybernetické bezpečnosti je organizován jako iniciativa Evropské unie koordinované evropskou agenturou ENISA ve spolupráci s národními partnery. Pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti AFCEA, NCBI a další národní partneři organizují řadu osvětových a odborných akcí zaměřených do oblasti kybernetické bezpečnosti.

Více informací zde.

různá místa
21.10. 2019

Festival bezpečného internetu (FBI) - Olomouc

FBI je zcela nový projekt NÚKIB, který má podporovat informovanost o problematice kybernetické bezpečnosti a ochrany těch, kteří patří v kyberprostoru k nejzranitelnějším - děti, dospívající a senioři. Každý přihlášený zájemce má možnost si vybrat akci, která mu bude programem a zaměřením nejvíce vyhovovat. Celkem je připraveno šest setkání ve třech městech.

Více informací zde.

Olomouc

4. - 5. 11. 2019

2. ročník konference SCADA SECURITY

Více informací zde.

Hotel DAP, Praha

7. 11. 2019

Fórum aktivní kybernetické obrany 2019

Odborné fórum, věnované problematice aktivní obrany v oblasti kybernetické bezpečnosti. Na toto téma promluví experti z řad bezpečnostních i akademických složek. K diskuzi přispějí praktické ukázky obranných technik informačních systémů, probrán bude i právní rámec této problematiky.

Akci organizuje: SPCSS

Více informací zde.

KC GreenPoint,Praha

listopad / prosinec

5G - Technická řešení, praktické přiklady, zkušenosti

Bezpečnostní workshop věnovný problematice moderních komunikačních sítí a jejich bezpečnosti. Termín a více informací bude zveřejněno později.

Prezentace z předchozí akce jsou k dispozici zde.

Více informací zde.

Policejní akademie ČR, Praha

listopad / prosinec

Workshop k vybraným tématům KB7

V návaznosti na bezpečnostní seminář KB7 bude zorganizován workshop k vybraným tématům. Termín a více informací bude zveřejněno později.

Policejní akademie ČR, Praha

Změna údajů vyhrazena. Aktualizováno dne: 17.10.2019

Kontakt:

E-mail:cyber@cybersecurity.cz

Hashtagy:

#CyberSecurity
#KyberSoutez
#BudKyber