Kalendář akcí

Seznam akcí níže obsahuje jak akce námi organizované, tak i akce a aktivity, které dle našeho úsudku stojí za pozornost.

Datum
Název akce
Místo konání
28. 1. 2022

Online Webinář: Kryptografie - klasické šifry a historie

Webinář určený pro studenty a učitele středních škol, zaměřený na: Jednoduché záměny, luštění, slabiny, Hledání zesílení odolné proti frekvenční analýze, Cesta I. - substituce, homofonní šifra, nomenklátory, kódové knihy, Cesta II. – polyalfabetické šifry, Základy – klíč: Alberti, Trithemius, Belasa, Cardano, Porta, Systémy: Blaise de Vigenére, Gaspar Schott (Gronsfeld), Giovanni Sestri , Francis Beaufort, Luštění: Francouz de Viaris, Charles Babbage , Friedrich Wilhelm Kasiski, Claud Elwood Shannon, Absolutně bezpečný systém - OTP, Požadavky na OTP, použití (agenturní systémy), chyby v použití vedoucí k prolomení

Více informací zde.

ONLINE
8. březena 2022

Bezpečnostní seminář CLOUD SECURITY

Více informací bude zveřejněno v únoru 2022.

Praha
24. 3. 2022

Bezpečnostní seminář CRYPTO 2022

Bezpečnostní seminář věnovaný aktuálním tématům z oblasti CRYPTO, zejména: Moderní šifrovací technologie nejen pro utajované systémy, L2 certifikované kryptografické prostředky, Kvantová a post-kvantová technologie.

Více informací zde.

Praha
10. 5. 2022

FCD ONLINE JARO - Krizové řízení v kybernetické bezpečnosti

Jak se připravit na kybernetický útok? Co dělat při probíhajícím kybernetickém útoku? Co dělat po kybernetickém útoku? Panelová diskuse a série přednášek zaměřená na osvětu, prevenci a výměnu zkušeností.

Více informací zde.

Praha & ONLINE
19. 5. 2022

Národní finále ČR v kybernetické bezpečnosti

Finále šestého ročníku národní soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti organizované Centrem kybernetické bezpečnosti, z.ú, Pracovní skupinou kybernetické bezpečnosti a partnery, za odborné podpory Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, je aktivitou zaměřenou na studenty ve věku 9 - 25 let a učitele, zejména středních škol. Finále bude doplněno řadou doprovodných aktivit pro širokou veřejnost. Nad finále převzal záštitu primátor města Plzně.

Více informací zde.

Plzeň
27. září 2022

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST X.

Více informací bude zveřejněno v květnu 2022.

Praha
19. - 21. 10. 2022

Future Cyber Defense / FFF

Více informací zde.

Praha

Změna údajů vyhrazena. Aktualizováno dne: 25.1.2022

Kontakt:

E-mail:cyber@cybersecurity.cz

Hashtagy:

#CyberSecurity
#KyberSoutez
#BudKyber