Kalendář akcí

Seznam akcí níže obsahuje jak akce námi organizované, tak i akce a aktivity, které dle našeho úsudku stojí za pozornost.

Datum
Název akce
Místo konání

24. 9. 2024

afcea

KONFERENCE KB12

12. výroční bezpečnostní konference Kybernetická bezpečnost - KB12 zaměřená na nové trendy a hrozby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Zástupci NÚKIB účastníky seznámi s aktuálním stavem KB v ČR. Jedním z hlavních tématů je kvantová a poskvantová kryptografie. Této sekce se zúčastní i zástupci US NIST.

Konference je organizována jako 100. fyzická akce Oracovní skupiny kybernetické bezpečnosti AFCEA při příležitosti 20. výročí spolupráce s Policejní akademií ČR v Praze.

Více informací zde.

Praha

3. 10. 2024

kcr

Slavnostní vyhlášení 2. ročníku soutěže KYBER CENA ROKU

Slavnostní vyhlášení druhého ročníku soutěže KYBER CENA ROKU, jehož cílem je oceňovat a zveřejňovat talenty, osobnosti, projekty a organizace se zaměřením na kybernetickou a informační bezpečnost.

Více informací zde.

Praha

7. - 11. 10. 2024

enisa

10. EUROPEAN CYBER SECURITY CHALLENGE

Desátý ročník evropského finále národních soutěží v kybernetické bezpečnosti. European Cybersecurity Challenge je každoroční mistrovství v kybernetické bezpečnosti, během kterého se týmy 10 členů ve věku od 14 do 24 let zastupující evropské a některé pozvané mimoevropské země účastní na místě soutěží v kybernetické bezpečnosti (CTF - Capture The Flag) po dobu 2 dnů, aby určily mistr Evropy. Akce pod dohledem ENISA, Evropské agentury pro kybernetickou bezpečnost, se každoročně koná v jiné evropské zemi, která se stará o její organizaci.

Více informací zde

Turín, Itálie

16.- 18.. 10. 2024

kybercentrum

FUTURE FORCES FORUM - FUTURE OF CYBER DEFENSE

Třídenní odborná akce – připravujeme soubor bezpečnostních panelových diskusí, workshopů, Live Hacking Show a dalších doprovodných akcí jako oficiální odborný doprovodný program mezinárodního projektu FUTURE FORCES FORUM, umožnující setkání odborníků a představitelů veřejné sféry, bezpečnostních a ozbrojených složek, diskutovat otázky na téma aktuálních i budoucích hrozeb a trendů v oblasti informačních technologií, kybernetické bezpečnosti a obrany. 

Organizuje FFF/PPA za odborné podpory odborné bezpečnostní komunity.

Více informací zde.

Praha

6. 11. 2024

afcea

BS76 - Bezpečnostní seminář "Aktuální trendy v oblasti KB"

76. Bezpečnostní seminář pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti AFCEA věnovaný problematice průmyslové bezpečnosti a bezpečnostni dodavatelských řetězců.

Více informací a registrace zde.

Praha

Změna údajů vyhrazena. Aktualizováno dne: 15.6.2024

Hashtagy:

#CyberSecurity
#KyberSoutez
#BudKyber