Kalendář akcí

Seznam akcí níže obsahuje jak akce námi organizované, tak i akce a aktivity, které dle našeho úsudku stojí za pozornost.

Datum
Název akce
Místo konání

12. - 13. 6. 2024

afcea

CYBER DEFENSE INNOVATION & CYBER SECURITY TRENDS

Konferenci pořádá AFCEA Slovakia ve spolupráci s Akademií ozbrojených sil generála M.R. Štefánika v Liptovském Mikuláši (AOS) pod záštitou ministra obrany Slovenské republiky. Akce bude zaměřena na inovace a moderní trendy v oblasti kybernetické obrany a bezpečnosti. Cíle konference jsou velmi aktuální zvláště nyní, kdy do popředí vystupují nové bezpečnostní hrozby v kybernetickém prostoru. Konference se zúčastní zástupci ozbrojených a bezpečnostních složek z regionu střední a západní Evropy, včetně zástupců inovačních center a akademické sféry.

Více informací zde.

Slovensko

24. 9. 2024

afcea

KONFERENCE KB12

12. výroční bezpečnostní konference Kybernetická bezpečnost - KB12 a zároveň výroční stá akce Pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti AFCEA.

Více informací zde.

Praha

3. 10. 2024

kcr

Slavnostní vyhlášení 2. ročníku soutěže KYBER CENA ROKU

Slavnostní vyhlášení druhého ročníku soutěže KYBER CENA ROKU, jehož cílem je oceňovat a zveřejňovat talenty, osobnosti, projekty a organizace se zaměřením na kybernetickou a informační bezpečnost.

Více informací zde.

Praha

7. - 11. 10. 2024

enisa

10. EUROPEAN CYBER SECURITY CHALLENGE

Desátý ročník evropského finále národních soutěží v kybernetické bezpečnosti. European Cybersecurity Challenge je každoroční mistrovství v kybernetické bezpečnosti, během kterého se týmy 10 členů ve věku od 14 do 24 let zastupující evropské a některé pozvané mimoevropské země účastní na místě soutěží v kybernetické bezpečnosti (CTF - Capture The Flag) po dobu 2 dnů, aby určily mistr Evropy. Akce pod dohledem ENISA, Evropské agentury pro kybernetickou bezpečnost, se každoročně koná v jiné evropské zemi, která se stará o její organizaci.

Více informací zde

Turín, Itálie

16.- 18.. 10. 2024

kybercentrum

FUTURE FORCES FORUM - FUTURE OF CYBER DEFENSE

Třídenní odborná akce – připravujeme soubor bezpečnostních panelových diskusí, workshopů, Live Hacking Show a dalších doprovodných akcí jako oficiální odborný doprovodný program mezinárodního projektu FUTURE FORCES FORUM, umožnující setkání odborníků a představitelů veřejné sféry, bezpečnostních a ozbrojených složek, diskutovat otázky na téma aktuálních i budoucích hrozeb a trendů v oblasti informačních technologií, kybernetické bezpečnosti a obrany. 

Organizuje FFF/PPA za odborné podpory odborné bezpečnostní komunity.

Více informací zde.

Praha

6. 11. 2024

afcea

BS76 - Bezpečnostní seminář "Aktuální trendy v oblasti KB"

76. Bezpečnostní seminář pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti AFCEA věnovaný problematice průmyslové bezpečnosti a bezpečnostni dodavatelských řetězců.

Více informací a registrace zde.

Praha

Změna údajů vyhrazena. Aktualizováno dne: 29.5.2024

Hashtagy:

#CyberSecurity
#KyberSoutez
#BudKyber